Bursa Betopan Fibercement Kesim

Fibercement Kesim

Betopan Kesim ya da diğer adıyla Fibercement Kesim ; bir çok inşaat firması tarafından tercih edilmektedir. Fibercement malzeme diğer çimento esaslı malzemelere göre çok daha uzun ömürlüdür. 

Fibercement malzemeler iç ve dış duvar kaplamalarında , çatı kaplamalarında ve dış cephe dekoratif süslemelerde kullanılmaktadır. Milimetrik ölçülere gerek duyulduğu için elle kesimi mümkün olmamaktadır. CNC Router Makinelerinde kesimi yapılması gerekmektedir. 

Fibercement Levha Nedir?

Fibercement Levhalar ; Çimento , Selülöz Lifleri ve farklı bir çok farklı katkı maddesi içeren yapı malzemeleridir. İçeriğinden de anlaşılabileceği gibi bu malzemeler inşaat sektöründe tercih edilmektedir. İç ve dış cephelerde , kapı ve saçaklarda ve çatı kaplamalarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu sayede dayanıklı ve dekoratif açıdan güçlü binalar tasarlanmaktadır.

Fibercement Kesim

Fibercement Kesimi ya da diğer adıyla Betopan Kesimi ; hassas ve milimetrik yapılan kesimlerdir. Bu kesimlerin CNC Router Makineleri ile yapılması önemlidir. CNC Ahşap Kesim işlemi gibi bu kesim işlemi de pürüzsüz bir bıçak ucu ihtiyacı duymaktadır. Fibercement gibi sıkı malzemelerin kesimi için hassas CNC Router Makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

Fibercement Kesimi Bursa’da firmamız tarafından yapılıp işlenmektedir. Sizlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Call Now Button